O stronie

Informacje

Strona www.szwajcarskiscyzoryk.pl jest informacyjno-rozrywkowym serwisem poświęconym tematyce nożownictwa i pokrewnej. Nazwa strony jest dwuznaczna i nawiązuje zarówno do scyzoryków wyprodukowanych w Szwajcarii oraz do innych praktycznych i funkcjonalnych przedmiotów, o których mówimy że są jak „szwajcarski scyzoryk”.

Oświadczenie autora

Wszystkie treści zawarte na tej stronie są prywatnymi opiniami autora. Nie jest on związany z żadną z firm, których produkty są opisywane oraz ich nie reprezentuje.
Autor przykłada dużą wagę do rzetelności przekazywanych informacji. Jeżeli znalazłaś/eś błędy, lub masz pytania czy uwagi to skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub stronę Facebook.

2 komentarze do “O stronie”

  1. Witam, mam problem chcę kupić swiza lub bokera, nie wiem który wybrać ma to być scyzoryk z otwieraczem do wina, model swiza 01 lub boker tech tool 2 . Cena swiza jest atrakcyjna ale nie to jest priorytetem, Ogólnie chodzi o porównania. Byłbym wdzięczny o uwagi. Pozdr Olek

    1. Oba są świetne. Trudno wskazać lepszy. Myślę, że powinieneś zastanowić się czy potrzebujesz klips, jeśli tak to ma go tylko boker. Z kolei Swiza ma blokowane ostrze, co według mnie jest zaletą, ale musisz być ostrożny z noszeniem go za granicą. No i Swiza nie ma żadnego ucha żeby zaczepić linkę. Boker pod względem praktycznym wydaje się bardziej uniwersalny. Ja jednak wybrałbym Swize. Bardzo je lubię i cenię za odważne wzornictwo.

Możliwość komentowania została wyłączona.